تبلیغات
گروه طرفداران کره - مشکلات خنده دارهیونگ

مشکلات خنده دارهیونگ

آخه اینم شدمشکل
به ادامه مطلب بروید


اگه توی عکسایی که از نزدیک از هیون گرفته میشه دقت کنید. خصوصا توی پسران فراتر از گل هم خوب پیدا بود.بریک دون هم همینطور...

هیون زیر چشم چپش یه خط هست که میشه جای شکستگیش.
هیون جونگ دراینباره میگه:مهم نیست چندبار لیزر کنم جای این زخم هیچ وقت از بین نمیره
ولی من این زخمو دوست دارم...یه جورایی تنها چیزیه که نشون میده هیون جونگ هنوز همون هیون جونگه.
2-اینو از زبون خود هیون میگم: من وقتی که شب بشه سیبیلم شروع به دراومدن میکنه.صحبت از سیبیل... خب در واقع چیزی نیست که بخوام بهش اعتراف کنم.... وقتی که بزرگ میشیم سیبیلمون به صورت طـــبیعی در میاد اما من واقعا قدرت تحمل این موضوع رو ندارم. و با خودم میگم"من که یه آیدلم چرا سیبیلم در میاد؟
3-مشکل بعدی که هیون میگیره از سیاهی زیر چشماشه و میگه:توی یه برنامه تلویزیون که باشم همیشه میکاپ دارم ولی اگه پاکش کنم سیاهی زیر چشمام خیلی زیاد میشه.و و اسه رفع این مشکل باید مشرو.ب خوردنم رو متوقف کنم اما زیر بار این هم نمیرم.... به علاوه من فوتبال بازی کردن رو خیلی دوست دارم.واسه همین صورتم خیلی تیره شده.... الان بد.نم پوستش سفیده ولی صورتم تیره ست.وقتی دارم دوش میگیرم و توی آینه نگاه میکنم باخودم میگم عین این چوب کبریت های سوختم. بنابراین بین آیدل های دیگه نگاه کردم ببینم ایا کسی هم شبیه من هست یانه و متوجه شدم چاوون سونگ سونبه هم مثل همه و با خودم فکر کردم" من اونقدرا هم بد نیستم"


[ پنجشنبه 19 شهریور 1394 ] [ 01:20 ق.ظ ] [ پروانه ]